Haber

Şahan Gökbakar’a eski set arkadaşından tepki: Vatansever pozunu burada kesmeyin

Türkiye 14 Mayıs’tan sonra ikinci tura çıkıyor.

Seçmenler 28 Mayıs’ta sandık başına gidecek.

Bu seçim döneminde birçok ünlü isim sosyal medyada siyasi mesajlar verdi.

Bunların başında komedyen Şahan Gökbakar geliyor.

Muhalif paylaşımlarıyla dikkat çeken Gökbakar, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda şunları söyledi: “Ülkesinin durumundan, gençliğinden bahsederken gözü yaşlı, vatansever iktisatçılarımız var. Bunlar terörle yan yana mı? Bu bilginler ekonomiyi kurtarsın diyenler terörist mi? Milliyetçi ve muhafazakar kardeşim vatan derdine düşen bir terörist mi?”terimleri kullandı.

Bu ve önceki gönderilerin ardından oyuncu-sunucu Mehmet Başkan, gönderiyi alıntılayarak Gökbakar’la ilgili bir anını paylaştı.

Birlikte oynadıkları bir filmin fiyatını alamadığını belirten Başkan, sinema yönetmeni olan ağabeyi sayesinde fiyatı alan tek kişinin Gökbakar olduğunu söyledi.

“Sana söylersem toplum içine çıkamazsın”

Önder, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bak Şahan seninle aynı filmde oynadık, kardeşin yönetmendi, senden başka kimse para almıyordu, ben de senin haberin olmadığını sanıyordum ve sen ve kardeşin işçileri dolandırıyorsunuz, yapmayın” Burada dürüst bir vatansever gibi davranıyorsan, sana ne olduğunu söylersem toplum içine çıkamazsın.”

“Bu ülkede önce bu balonları patlatmak gerekiyor”

Önder’in paylaşımının ardından sektörde Gökbakar ile ilgili sorun yaşayanlar Önder’e ihbar göndermeye başladı.

Lider şikayetleri, “Şahanziler ve Şahanzavarlar dünden beri yazıp halkı tebrik ediyor, teşekkür ediyor. İnsanlar Şahan’dan ve onurlu vatanseverler gibi davranan diğerlerinden bıkmış durumda, anladığım kadarıyla bu ülkede önce bu balonları patlatmak gerekiyor. “Takipçileriyle paylaştı.

haber-akyaka.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu