Yaşam

Orlando Bloom ve David Harbour başrollü ‘Gran Turismo’dan ilk fragman

Başrollerini Orlando Bloom, David Harbour ve Archie Madekwe’nin paylaştığı “Gran Turismo” filminden ilk tanıtım görüntüleri paylaşıldı. “District 9” ile tanınan Neill Blomkamp, ​​Sony’nin yarış simülatörü video oyunu uyarlamasının yönetmenliğini yapıyor.

Neill Blomkamp’ın yönettiği filmin senaryosunu Jason Hall ve Zach Baylin birlikte yazdı. Video oyunu uyarlamasının yapımcılığını Doug Belgrad, Asad Qizilbash, Carter Swan ve Dana Brunetti üstlenirken, yürütücü yapımcılığını Kazunori Yamauchi, Herman Hulst, Jason Hall ve Matthew Hirsch üstleniyor. Filmin kadrosunda Orlando Bloom ve David Harbour’ın yanı sıra Archie Madekwe, Darren Barnet, Geri Halliwell Horner, Djimon Hounsou, Daniel Puig, Josha Stradowski, Thomas Kretschmann ve Emelia Hartford yer alıyor.

Gerçek bir hikayeye dayanan “Gran Turismo”, Jann Mardeborough’nun olağanüstü oyun becerilerini profesyonel bir sürat pilotu olma hayallerini gerçekleştirmek için kullanmasını konu alıyor. Film 11 Ağustos 2023’te vizyona girecek. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu